DC Comics

#1 Kim Bu Ezra Miller

Ziyaret ettiğiniz internet sitesi, fan sayfası ya da bağlı olan diğer sayfalar, diziye paralel olarak açılmış ve ilerlemeye devam etmiştir. Bir dönem yalnızca The Flash ile ilerlemiş olsa da ek olarak takip edilen dizi ya da filmlere yönelik içerikler de bulunuyor. Dizide Barry Allen olarak karşımıza çıkan Grant Gustin ne yazık ki DC’in ilginç politikaları sebebiyle 2018 yılında vizyona girecek olan sinema filminde yer almayacak.

Justice League 1 – 2, The Flash ve bir ihtimal Batman v Superman ile Green Lantern gibi filmlerin kadrosunda yer alacağı açıklanan Ezra Miller ise pek çok kişi için yeterince tanınmayan bir isim. Bizde madem böyle bir durum var Ezra Miller’ı biraz daha yakından tanıyalım istedik.

#1 – Kim Bu Ezra Miller?

Tam ismi Ezra Matthew Miller olan oyuncu 30 Eylül 1992 tarihinde dünyaya gelmiş. City Island’daki Vince Jr. rolü ile tanınan Miller, beraberinde pek çok dizi ve filmde de yer almıştır. Aşağıda Ezra Miller’a ait filmografiye de göz atabilirsiniz.

Wyckoff , New Jersey’de doğan Miller’ın annesi Marta modern bir dansçı olup babası Robert S. Miller, kitap yayıncısı olan Hyperion Books’ta kıdemli başkan yardımcısı ve müdür görevini üstlenmektedir. Saiya ve Caitlin isimli iki ablası olan Miller’ın babası Yahudi kökenli biri olup annesi bir Hıristiyandır. Kendisi de manevi olarak Yahudi olduğunu belirtiyor. ( wiki öyle söylüyor)

Henüz altı yaşında iken konuşma problemlerini atlatabilmek adına bir opera sanatçısı gibi yetiştirilmeye başlanmış ve ünlü olabilecek düzeyde etkinliklerde yer almıştır.

Kariyeri

2006 yılında kariyerine yatılı bir okulda genç birini canlandırarak başladığı film ile adım atmış ve sonrasında 2009 yılında City Island filminde Andy Garcia , Julianna Margulies ve Steven Strait gibi isimlerle kamera karşısına geçmiştir. 15 Ekim 2014 tarihinde açıklandığı şekli ile 2018 yılında vizyona girecek olan The Flash’ta yer alacaktır.

Kendi hakkında verdiği bilgilerde herhangi birine karşı hisleri olmadığını ancak her tür ilişkiye açık olduğunu söylüyor(çok magazinsel oldu).

Yer Aldığı Yapımlar

Yıl Yapım İsmi Rolü
2008 Busted Walk Jay Turner
2008 Afterschool Robert
2008 Californication Damien
2009 Law & Order: Special Victims Unit Ethan Morse
2009 – 2010 Royal Pains Tucker Bryant
2009 City Island Vince Jr.
2010 Every Day Jonah
2010 Beware the Gonzo Eddie ‘Gonzo’ Gilman
2011 Another Happy Day Elliot
2011 We Need to Talk About Kevin Kevin Khatchadourian
2012 The Perks of Being a Wallflower Patrick
2015 Madame Bovary Leon Dupuis
2015 The Stanford Prison Experiment Daniel Culp
2015 Trainwreck Donald

 

Siz Ezra Miller ve gelecekte The Flash filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Grant Gustin ile devam mı edilmeliydi yoksa Ezra Miller gelecek vaat ediyor mu?

Benzer Yazılar

Comments
To Top