Dizi Hakkında

90’larda Yayınlanan Flash ve Günümüz Flash’ı Arasındaki Bağlar

Daha önceki yazımızda söz ettiğimiz 90 – 91 yılları arasında 22 bölüm olarak yayınlanan Flash ve günümüz Flash’ı arasında pek çok bağ mevcut. 90’larda her ne kadar kısa ömürlü olsa da büyük izler bırakan Flash’ta yer alan oyuncuların bir kısmı günümüzde Flash’ında da yer alıyor/almaya başlıyor.

İlk olarak 90’larda yayınlanan Flash rolünü üstlenen John Wesley Shipp, The Flash’ta Barry Allen’ın babası olarak karşımıza çıkmıştı. Henüz iki yapım arasında ki bu bağın ne gibi bir ortaklık doğuracağını, 90’ların Flash’ı ile Barry Allen’ın babası arasında bir birliktelik olup olmayacağını bilmesek de oldukça heyecan verici olduğunu söylemeliyiz.

Flash – The Flash Kimler Katılıyor?

Barry Allen’ın babası John Wesley Shipp’den sonra yine eski dizide yer alan ve Trickster karakterine hayat veren Mark Hamill yine aynı rol ile ilerleyen bölümlerde Flash’a katılacak. John Wesley Shipp ve Mark Hamill’in bir araya gelmesiyle ne gibi bir kurgunun yaşanacağı ise büyük merak uyandırıyor. Hala hapiste olan baba Allen, eski dostu olan Hamill ile karşılaştığında neler olduğunu hep birlikte göreceğiz.

Farklı kaynaklardan derlediğimiz bilgilerde Trickster’ın Flash’a, Tricskter özentisi rolü ile terör estiren kişiye karşı bir rol alacağını öğrendik. Central City’de kargaşa çıkarmaya başlayan sahte Trickster, Barry Allen ve Joe West’in radarına girecek. Bu konuda Barry ve West’in, Iron Heights’ta ömür boyu hapse mahkum edilen asıl Trickster’dan yardım alacağı söyleniyor.

Ayrıca The Man in the Yellow Suit bölümünde eski Flash’ta yer alan Amanda Pays’in Dr. Tina McGee rolü ile katılacağınını görüyoruz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top