Marvel Köşesi

Agent Carter – TV Serisi

Sinema ağırlıklı projeler geliştiren ve yoğunluğunu bu alana kaydıran Marvel, DC Comics’in çizgi roman – televizyon uyarlamalarının elde ettiği başarıdan sonra yeni yapımları bir, bir sunmaya başlıyor. 2015’in ilk aylarında yayınlanmaya başlanması planlanan Agent Carter, ABC kanalında her Salı günü izleyiciye sunulacak.

Marvel çizgi romanlarında yer alan hikaye esas alınarak yayınlanacak olan yapımda Captain America filminden tanıdığımız Peggy Carter’da olacak. Hikayede ilk filmin son sahnesinde hatırladığımız kadarıyla 1946 yılında öldüğü kabul edilen Steve Rogers’dan sonrasının işleneceği söyleniyor.

Agent Carter – Hakkında

1946 yılından itibaren başlayacak dizide Peggy Carter’ın SHIELD kurucu isimlerinden biri olduğu görülecek. Esasen filmde ve dizi konusunda yer aldığı şekli ile Peggy Carter’ın böyle bir misyon üstlenmesi şaşırtıcı değil ancak 1940’lar düşünüldüğünde bu rol, bir bayan için oldukça şaşırtıcı görünüyor.

Dizinin daha önce yapılan tanıtımında 2015 Ocak ayından itibaren başlayacağı söylenilirken işleyiş açısından ne tür bir kurguya sahip olacağını henüz bilmiyoruz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top