Arrow

Arrow 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

arrow

Arrow dizisinin 4. sezon 20. bölümü geride kaldı ve dizinin 4. sezon 21. bölüm fragmanı yayınlandı.

 4. Sezon 20. Bölümde Thea, HIVE grubunda bulunan kişilerin kullandığı haplardan içmişti ve  baya telaşlanmıştı. Bu hapların sonunda Thea nasıl düzelecek bilmiyorum. Oliver bizim büyücüye karşı yavaş yavaş karşı gelmeye başladı fakat HIVE bu sezonda olduğu gibi hep bir adım önde ilerliyor. Şimdide gündemimizde nükleer füzeler var. Arrow takımı 4. sezon 21. bölümde bununla uğraşacağa benziyor. 

4. Sezon 21. Bölüm adı “Monument Point” ve gelecek bölüm 11 Mayıs Çarşamba günü The CW kanalında yayınlanacak. Gelecek bölümün fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Arrow 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

 
 

Arrow Dizi Bilgileri

 
Arrow dizisi Stephan Amell’in başrolünü üstlendiği bir Amerikan macera dizisidir. The CW kanalında yayınlanan dizi 2012 yılında izleyicinin karşısına çıkmıştır. DC Comics’in ürettiği en başarılı dizilerden biridir.

Arrow dizisi konusu ile de en az kadrosu kadar dikkat çekmektedir. Oliver Queen yasak aşk, para ve şöhret içinde geçen yaşamına bir gemi kazası ile veda eder. 5 yıl boyunca mahsur kaldığı adada yaşamını ne kadar boş geçirdiğini fark eder. Babasının ona bıraktığı manevi miras için şehrine dönüp babasının hatalarını telafi etmeye çalışır.

Benzer Yazılar

Comments
To Top