Arrow

Arrow – “Left Behind” Ön İzlenim

The CW’nin bu yıl büyük başarı elde eden iki dizisinden birisi olan Arrow, diğer pek çok dizi gibi yaklaşık 40 günlük bir Noel tatiline girmişti. Yarı sezon finali yapılmadan önce yayınlanan 9. bölümde Arrow – Oliver Queen’in kız kardeşi için hayatı pahasına mücadele vererek, Ra’s al Ghul’a karşı kaybettiği mücadeleyi izlemiştik.

Son sahnelerde, uçurumdan aşağı yuvarlanan ve yaşayıp, yaşamadığını bilmediğimiz Arrow için birkaç bölüm izleyici Oliver Queen’den uzak kalacak.  Ancak Oliver olmadan Starling City’nin kötü adamlara karşı nasıl ayakta kalacağı henüz belli değil.

Arrow – Left Behind Ön İzlenim

Yayınlanan 9. Bölümden sonra yeni bölümün pek çok soru işareti ile dolu olduğunu söylemeliyiz. Örneğin, Starling City için Brick (Vinnie Jones)’ın şu aşamada en önemli problem olduğunu, Vertigo illetinin tekrar ortaya çıkacağını, Merlin’in Arrow’un yokluğunu fırsata dönüştüreceğini düşünüyoruz.

Oliver’ın yokluğu elbette Starling City’nin büyük bir sınav vermesine neden olacak ancak onun yokluğunda John Diggle ve Roy Harper(Arsenal) suçlulara karşı mücadeleye devam edecek. Bir diğer açıdan bakıldığında gerçek kimliğini kazanmaya başlayan Roy Harper için Oliver’ın yokluğu önemli bir sınav olacak.

Arrow, Left Behind olarak açıklanan 10. bölümü ile 21 Ocak’ta The CW ekranlarında olacak.

Benzer Yazılar

Comments
To Top