Arrow

Atom Sonunda Ortaya Çıkıyor

Geçtiğimiz günlerde Arrow dizisinden tanıdığımız Ray Palmer yani Atom karakterinin, yeni oluşturulan kıyafetine ilişkin bazı bilgiler sunmuştuk. Bir süredir Atom karakterinin dizide ne zaman aktif olacağı yönünde soru işaretleri olsa da sonunda bu soru işaretleri ortadan kalktı. İzleyicinin merakla beklediği Atom buluşmasının 3. sezonun 15. bölümü olan “Nanda Parbat”’da gerçekleşeceği söylenirken, bölümle ilgili daha önce verilen bilgilerde Ra’s al Ghul tekrar ortaya çıkacağı söylenmişti.

Henüz, sunulan görsel dışında Ray Palmer’ın Atom ile neler yapabileceğini ve dizide karaktere ilişkin ne kadar etkin olacağını bilmiyoruz. Ancak Nanda Parbat bölümü, hem Atom hem de Arrow için yeni bir dönemin başlamasını sağlayabilir.

Atom Nanda Parbat ile Görücüye Çıkıyor

Geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğumuz Atom kostümü, izleyiciler arasında büyük beğeni toplamış ve Atom karakterinin çizgi romanda yer aldığı şekli ile dizide olması istenmişti. Uzun bir süredir, Atom olarak kostümüyle görmeyi beklediğimiz Ray Palmer’ı 3. Sezonun 15. Bölümü olan Nanda Parbat’ta izleyeceğiz.

Nanda Parbat bölümüne ilişkin IMDB üzerinde yer alan bilgide ise; Malcolm’un Ra’s al Ghul tarafından kaçırılarak Nanda Parbat’a götürüldüğü, Thea’ın sevgisi nedeniyle Oliver’ın Malcolm’u kurtarmayı düşündüğü belirtiliyor.

İlgili bölüm 25 Şubat tarihinde The CW ekranlarında olacak.

Benzer Yazılar

Comments
To Top