DC Comics

[COMIC-CON 2015] Batman V. Superman Dawn of Justice

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk kısa trailer’dan sonra Comic-Con’da hemen herkes Batman v. Superman “Dawn of Justice” filmine ilişkin yeni bir trailer bekliyordu. Gerçi, yayınlanan üç dakika kırk saniyelik trailer kadar uzun bir versiyon beklemiyordum fakat merak ettiğim ne kadar soru varsa büyük oranda cevabını aldım diyebilirim.

Öncelikle trailer’da Lex Luthor’un uzun saçlı hali gözlerden kaçmıyor. Ara sahnelerde gördüğümüz ve sonraki süreçte de aktif olmasını beklediğimiz Luthor dışında hiç kuşkusuz Wonder Women’ı bu denli canlı – kanlı görmek, epey heyecanlandırdı. Ancak hepsinden önemlisi Batman’i canlandıracağı açıklandığında epey tepki alan Ben Affleck oldu. O kaslı, heybetli Batman’i sanırım ilk defa bu denli yakından görüyoruz. Diğer oyunculara saygısızlık niyetim yok ancak kabaca tabir ile yeni Batman, eleştirenlere hoş bir cevap vermiş oldu. (bizde dahil olmak üzere)

Atlamadan, Superman’in artık bir umut ışığı olmaktan çıkıp tanrısal bir rol üstlenmeye başladığı da dikkatlerden kaçmıyor.

Daha sonra bir video çözümlemesi ile Batman v. Superman “Dawn of Justice” trailerine yakından bakalım diyoruz.

Sizin, filme ilişkin beklentileriniz neler?

Benzer Yazılar

Comments
To Top