Oyuncular

Beklenen An! İlk Fragmanı ile Supergirl

Uzun süredir beklediğimiz pilot bölüm çekimi geçtiğimiz haftalarda tamamlanan Supergirl’de ilk bölüm ve ilk bakış altında yeni bir fragman yayınlandı. Esasen ilk fragman öncesinde mini bir fragman verilmiş olsa da yukarıda izleyeceğiniz fragmanda çok daha fazla detaya yer veriliyor. Ancak fragmanda dikkatimi çeken şey Kal-El ve kuzen vurgusu oldu.

Her ne kadar biz Superman’in dizide görülmesini beklemiyor olsak da bolca Superman vurgusunun yer alacağını fragmandan görüyoruz. Birde çoğu platformda genellikle Supergirl’in, Superman’in altında ezilmesi ve daha çok “yancı” bir karakter olarak gösterilmesi, dizinin yayınlanması ile sona erebilir.

Supergirl Yeni Fragman – İlk Bakış

Fragmana göz attığımda ilk olarak dizide yer alması beklenen ana karakterler hakkında kısa bir tanıtım yapıldığını görüyorum. Ancak hepsinden önemlisi Supergirl’in hem köken hikayesine yer verilmesi hem de kostümünün aşama – aşama geliştirilmesi oldu. Her ne kadar fazla “teen” ya da orjinaline yakın olmayan bir görüntü olarak lanse edilse de bulunduğu dizi evreni CBS düşünüldüğünde çok da üstüne gidilmemesi gerekiyor.

Hali hazırda yalnızca bir fragman yayınlandı ve dizi kuvvetle muhtemel prömiyerini sonbaharda yapacak. O döneme kadar yeni karakterler, kötüler ve bir ihtimal – Superman – ismini dizide görebiliriz diye düşünüyorum. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top