Dizi Hakkında

[COMIC-CON 2015] Danielle Panabaker Onun için Hazır!

Aslında hem görsel hem de başlık seçiminde biraz zorlandım diyebilirim. Sebebine gelince, halen belirli bir izleyici kitlesi, kimin ne olacağı ya da hangi role bürüneceği konusunda kararsız ve bir başlık ile tüm merakı baltalamak istemedim. Henüz diziyi izlememiş ya da yeni başlamış, çizgi roman konusunda yeteri kadar ilgili değilseniz, bu yazı bir hayal kırıklığı olabilir. Fakat zaten Danielle Panabaker – Caitlin’in gerçek kimliğini biliyorsanız bir sorun bulunmuyor.

Comic-Con’da yapılan söyleşilerden birisinde Flash için ikinci sezonun bir ısınma turu olabileceği ancak Danielle Panabaker’ın serinlemeye hazır olduğu gibi bir cümle kullanıldı. Hali hazırda kendisinin Killer Frost rolüne ne zaman bürüneceğini merakla bekliyorduk fakat sezon finalinde küçük bir gönderme ile buz kraliçesinden bir kesit gördük.

Hazır mıyız?

İzlenime ve söyleşiye göre Danielle Panabaker, Killer Frost olmak için hazır olduğunu hissediyor. İkinci sezonda “Killer Frost olarak görünecek misin” sorusuna, hazır olduğunu, öyle olacağını umduğunu söylüyor güzel oyuncu. Caitlin’in bir gün bir buz katiline dönüşeceğini de eklemeyi ihmal etmiyor.

Ekibin, sezon finalindeki Killer Frost görseli için epey uzun bir süre çalıştığını gerek kostüm, gerek makyaj gerekse de genel görünüm açısından titiz bir çalışma yürütüldüğü söyleniyor. Fakat Caitlin’in Killer Frost olabilmesi için bir şeyin gerçekleşmesi gerekiyor.

Multiverse ile Gelen Killer Frost

Caitlin’in dönüşümü için en uygun pozisyon, Multiverse ve farklı bir evren görüntüsü olabilir. Ronnie Raymond konusunda sorulan sorularda ise ikinci sezon ve daha sonra onu görmeyi umduğunu dile getiriyor. Bildiğiniz, gibi karakteri canlandıran Robbie Amell’in ikinci sezonda ayrılabileceği dile getiriliyordu fakat bu konuda henüz kesin denilebilecek bir bilgi bulunmuyor.

Siz, Killer Frost dönüşümü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benzer Yazılar

Comments
To Top