the Flash Fan

[COMIC-CON 2015] Onaylandı: İkinci Sezon Kötüsü Zoom

Devam eden Comic-Con’da diğer yapımlarda olduğu gibi The Flash içinde güzel ve heyecanlandırıcı haberler almaya devam ediyoruz. Ekim ayında başlayacak ve oldukça az bir süre kalmış olan dizinin ikinci sezonunda kimlerin olacağı ya da ne şekilde rol alacakları gizemini koruyor. Fakat Jay Garrick isminin onaylanmasından sonra şimdide ikinci sezon “kötü” karakterimizin Zoom olduğu açıklandı.

Zoom ya da Professor Zoom’un Reverse Flash algısından farklı olarak yansıtılacağını söyleyen Andrew Kreisberg, Professor Zoom’un Ters Flash olarak bilinen Eobard Thawne gibi olmadığını söyledi. “O, Flash’tan çok daha hızlı ve Flash’ı avlamak üzere Central City’e geliyor” denilirken bu yılın dizi adına korkunç ve korkutucu olacağını eklemeyi ihmal etmedi.

Professor Zoom Kim Olacak? Niye Olacak?

Diziye eklenen Zoom karakterinin Ters Flash mantalitesinde Hunter Zolomon gibi olması bekleniyor. Bu yakınlaşma, ikinci sezonda gelişmesi muhtemel olan multiverse kavramıyla birlikte bir başka dünyanın konusu dahi olabilir.

Siz kimi Zoom olacağını düşünüyorsunuz? Yeni bir kötü – hızlı karakter görmeye hazır mısınız?

Benzer Yazılar

Avatar for Robot

Yazar: Robot

Yazıyı Paylaş
 • anonim

  abi reverse flash sezon finalinde yok olmadımı cevap verirseniz sevinirim

  • Alperen Otuzbirci Gillerden

   Yok oldu. Bu reverse flash deyil. Hunter zolomon ( Dizide Prf. Zoom olarak bilinir. ) Ve bu zoom E-2’den Irıs West’in sevgilisi olarak bilinen Eddie (Eboard) Thawne’dir.

 • The Flash…

  Eddie Thawne bence wormhole ye düşünce başka biri olduğunu ve süper hızlı biri olduğunu fark edecek ve duyguları değişecek flash a kin duyacak çünkü tek hızlı o olmak isteyip flash ın düşmanı olacak …