the Flash Fan

[COMIC-CON 2015] Onaylandı: Wally West İkinci Sezon Geliyor

Haberlere göz atarken ve Comic-Con’da yapılan röportajları izlerken içim gitmiyor dersem yalan olur. Buradan iyi kötü takip etmeye çalıştığımız haberleri, Comic-Con’da ilk ağızdan duymak çok keyifli olurdu fakat belki ilerleyen yıllarda daha yakından izleme fırsatımız olur.

Takipçisi olduğumuz bir dizi adına Comic-Con 2015 oldukça dolu geçiyor. Jay Garrick ve Zoom haberleriyle birlikte şimdide pek çok Flash hayranının görmek istediği Wally West haberi geldi. The Flash’ın ikinci sezonunuda Andrew Kreisberg tarafından belirtildiği şekli ile Wally West’in Jay Garrick ile birlikte diziye dahil olacağı açıklandı.

Wally West Geliyor!

Uzun bir süre Barry Allen’ın ölümünden sonra önce Kid Flash olan ve daha sonra Wally West – Flash olarak anlam kazanan karakterin dizide olması gerektiğine inanılıyordu. Henüz, nasıl bir rol üstleneceği hakkında bilgi verilmemiş olsa da dizinin ikinci sezonunda Wally West’i göreceğimiz artık kesinleşti.

Siz Wally West haberi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benzer Yazılar

Avatar for Robot

Yazar: Robot

Yazıyı Paylaş
 • gizli

  Wally West çok iyi oldu en iyi flash o evren sıfırlanınca öldürdüler döndürün diyince saçmaladılar Barry’ yi %49 Wally yaptılar çok sinir oldum

 • gizli

  Wally West iyi oldu bence en iyi flash oydu. Barry’yi yüzde %49 Wally yaptılar. Geri döndür diyince saçmaladılar.

 • Nooblara gönderme

  Dc de wally en hızlı değil Black flash en hızlı ve onun karamadde gücü var anladınmı noob

  • wtf

   Wally black flash tan evrenin sonuna giderek kaçmayı başarmıştır.