the Flash Fan

[COMIC-CON 2015] The Flash, Yeni Sezon, Yeni Fragman

Benzer Yazılar

Tüm hızıyla devam eden San Diego Comic Con’da CW, The Flash’ın ikinci sezonunu tanıtmak ve değişiklikleri vurgulamak üzere bir fragman yayınladı. İlk sezon sonunda Barry Allen’ın oyunu değiştiren hamlesiyle birlikte Flash’ın süper hızda, oluşan karadeliği durdurmak üzere hareketlendiğini görmüştük.

Yeni sezon ile Legends of Tomorrow’da dahil olmak üzere alternatif bir dünya olgusunun da oluşacağı görülüyor. Yukarıda yer alan videoda Comic-Con’da tanıtıldığı şekli ile bazı farklılıklar göze çarpıyor. Öyle ki son sahnelerde Jay Garrick’in de sesini duyma şansı yaşıyoruz.

Jay Garrick’in daha önce The Flash’ın ikinci sezonuna Wally West ile birlikte dahil olacağını söylemiştik. Video Wally açısından doğrulayıcı olmasa da Garrick’i hissetmek açısından yeterli görünüyor.

Sizin yeni sezon hakkında görüşleriniz nelerdir?

Benzer Yazılar

Avatar for Robot

Yazar: Robot

Yazıyı Paylaş
  • Mon Ciel

    Caitlin’in 2.sezonda Killer Frost’a dönüşeceğini düşünüyorum bu fragmandan sonra.Iris’in ilk sezondaki gibi ergen triplerine girmeden Barry’e uygun bir partner olacağını umut ediyorum.Joe’nun yeni partneri Barry ile uzun süre takılmaz bence.Bakalım neler olacak

    • BlackFlash

      umarım