Dizi Hakkında

[COMIC-CON 2015] – Yeni Görseller ve Güncellemeler

Yazının yayınlandığı an itibariyle ikinci sezonun başlamasına 87 gün var iken Comic-Con’da dizinin ikinci sezonuna ilişkin önemli bilgiler ve yeni görseller paylaşıldı. Bu bilgiler arasında paralel olarak Arrow ve gelecek yıl başlaması planlanan Legends of Tomorrow’a ilişkin önemli bilgiler de bulunuyor. Yayınlanan görsellere göz attığımızda günümüz Flash’ıyla birlikte Captain Cold, Reverse Flash, Firestorm, Jay Garrcik ve hatta Pied Piper’da dahil olmak üzere tam bir galeri sunuluyor.

İkinci sezona ilişkin en dikkat çekici duyuru, hatırlanacağı gibi son bölümde annesini kurtarmak yerine Reverse Flash’tan intikam almak üzere geri dönen ve büyük bir kara deliğe sebep olan sahne üzerine oldu. İkinci sezonun ilk bölüm duyurusundan daha önce söz etmiştik fakat burada yapılan yeni duyuru da radikal olmasa da dizide yaşanan bu olay sonucunda bazı şeylerin / karakterlerin yapısal olarak değişebileceğinden söz ediliyor. ( killer frost vb)

Comic – Con Güncellemeler

Bir diğer dikkat çekici konu ise daha önce Legends of Tomorrow’da yer alacağını gördüğümüz Firestorm karakteri konusunda yaşanacak belirsizlik oldu. Karaktere ilişkin bir çift kişilik durumunun devam edip etmeyeceği belirsizliğini sürdürürken hangi dizide olursa olsun, geçişlerin olması muhtemel gibi görünüyor. (bkz. Arrow – Flash) Hatta burada bir ihtimal Martin Stein’in yalnız uçabileceğinden dahi söz edilmekte.

Görsellerde en dikkat çekici konu ise hiç kuşkusuz Flash’ın taşıdığı logonun beyaz olmasıydı. Son bölümde bir sahne de gördüğümüz bu logo artık, Flash’ın bundan sonra taşıyacağı logo haline gelecek. Aşağıda Comic – Con’a ilişkin görsellere göz atabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top