Baazı Şeyler!

Constantine Devam Edecek Mi?

Geçtiğimiz günlerce comicbook’ta yer alan ve benimde daha sonra diğer yabancı bloglarda gördüğüm haberlerde, büyük bir hayran kitlesine sahip olan fakat gerek yayın saati gerekse de kanal nedeniyle istenilen reytinge ulaşamayan Constantine için NBC’nin iptal seçeneği yerine farklı seçenekleri değerlendirme aldığı söyleniyor.

Hali hazırda NBC’de yayınlanan ve onay/iptal konusunda halen bir netlik kazanmayan Constantine için uzun bir süredir iptal kararı alınacağı söyleniyordu. Fakat dizinin hem sosyal medya üzerinde hem de  diğer kaynaklarda büyük bir hayran kitlesine sahip olması, iptal seçeneğinin yeniden değerlendirilmesini sağladı.

Constantine Başka Kanallara Transfer Olabilir

NBC’de yayınlanan dizinin kanal yönetimi tarafından iptal edilmek yerine yine NBC’nin sahip olduğu diğer kanallara transfer edileceğinden söz ediliyor. Bilindiği gibi NBC’nin sahip olduğu kanallar arasında USA Network, CNBC, Syfy, MSNBC, Bravo, Oxygen, mun2, CNBC World, Chiller, Sleuth ve Universal HD gibi isimler yer alıyor. Söylentilere göre bu kanallar içerisinde Syfy, diziyi yayınlamaya en yakın kanal olarak öne çıkıyor.

Yine Cinelinx’te yayınlanan bir başka haberde diziye ilişkin belirsizlikler nedeniyle yapımın, 13. bölüm itibariyle durduğu, NBC’nin diziyi Syfy’a transfer ederek adını Hellbazer olarak değiştireceği söyleniyor. Eğer bu transfer gerçekleşirse dizinin yeni adı Constantine – Hellbazer olabilir.

Düzenleme: Son haberlere göre dizi, şuan için yayın hayatının sonuna geldi. Olur da tekrar başlarsa bir güncelleme daha atarız sayın seyirciler.

Benzer Yazılar

Comments
To Top