Arrow

Daha Fazla Flash ve Arrow Birlikteliği Göreceğiz

Bu yıl The CW kanalı için övünç kaynağı olan ve büyük başarılara imza atan The Flash – Arrow dizileri, çizgi roman – dizi uyarlaması olan pek çok yapımın ortaya çıkmasına vesile oldu. Öyle ki her iki dizinin yayınlanan ortak bölümleri, dizilerin diğer bölümlerine oranla çok daha fazla izlenme oranlarına ulaşırken, izleyiciler açısından bu birliktelik keyifli bir seyir zevki sundu.

Yapımcılar tarafında bu başarıya baktığımızda hem The Flash hem de Arrow dizisinin tekrar ortak bir bölüm yayınlaması, uzak bir ihtimal gibi görünmüyor. Öyle ki CBS’de yayınlanmaya başlayacak olan Supergirl dizisinin her iki yapım ile aynı evrende yer alması planlanırken, bizlere göre Supergirl’in ilk olarak Flash’ta ortaya çıkması daha muhtemel görünüyor.

The Flash – Arrow Ortak Bölümler

The Flash, Supergirl, Arrow ve belki de sonraki yıllarda yayınlanmaya başlayacak diğer dizilerle birlikte bir nevi mini Justice League’in ortaya çıkacağı düşünülebilir. Kanal ve yapımcılar ise Arrow ve The Flash dizileriyle ilgili çok daha farklı planlar kuruyor gibi görünüyor.

Bilindiği gibi her yıl, Doctor Who’ya özel geleneksel yılbaşı bölümleri yayınlanıyor. Kanal yönetimi ise her iki dizinin bu başarısını sürdürmesi durumunda her yıl yayınlanacak olan ortak bir bölümü geleneksel hale getirmeyi planlıyor. Ancak yalnızca yılda bir kez ortak bir bölümde buluşmak, izleyici açısından pek de tatmin edici olmayabilir.

Zaman, zaman her iki dizi oyuncularının birbirlerini ağırlaması, ilerleyen bölüm ya da sezonlarda da devam edecek diyebiliriz. Bu açıdan baktığımızda bizi keyifli ve bir o kadarda eğlenceli bölümler bekliyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top