Marvel Köşesi

Daredevil TV Serisi

Son birkaç yıllık süreçte pek çok çizgi roman karakterinin tv uyarlaması ile ekranlara taşındığını görüyoruz. Özellikle DC Comics karakterlerinin elde ettiği büyük başarı ile peş peşe yeni kahramanlar tv ekranlarına sürülmeye başlarken, sinematik evrenin prensi Marvel’inde bu alanda geride kalmadığı görülüyor.

Daredevil’in 2015 yılında yayınlanmaya başlaması planlanırken dizinin Netflix kanalında izleyici ile buluşacağı öğrenildi. Henüz hakkında yeterli bilgi olmasa da kaba – taslak dizi hakkında bazı bilgilere ulaşılabiliyor.

Daredevil – TV Serisi

Dizinin oyuncuları, kurgusu ve kanalı hakkında açıklamalar geride bıraktığımız aylarda, ufak ipuçları ile sunulmaya başlanmıştı. Dizide başrol olacak oyuncu Charlie Cox olurken Marvel, Netflix’e özel hazırlattığı diğer dizilerle birlikte yeni bir çıkış hedefliyor.

Hikayeye göre gözleri görmeyen fakat diğer tüm duyuları oldukça iyi çalışan avukat Matt Murdock ve New York maceralarının işleneceği öğrenilirken yayınlanacak dört dizi kahramanının The Defenders isimli bir dizide daha sonra bir araya gelecekleri söyleniyor.

 

Benzer Yazılar

Comments
To Top