Dizi Hakkında

Devon Graye Trickster Taklitçisi Olarak Diziye Dahil Oluyor

Dikkat: Bu yazı dizi hakkında Spoiler niteliğinde bilgiler içermektedir. Yazıyı okumadan önce bu hususu göz önünde bulundurun.

Daha önce yayınlandığımız bir yazıda (buradan ulaşabilirsiniz) 1990’larda Trickster karakterini canlandıran Mark Hamill’in diziye dahil olacağını söylemiştik. O yazıya tekrar göz attığımızda Hamill’in Trickster taklitçisi Axel Walker’ı yakalamak isteyen Barry Allen ve Joe West tarafından ziyaret edileceğini, ömür boyu hapse mahkum olduğu Iron Heights’de bizleri karşılayacağını belirtmiştik.

Comicbook’ta yer alan bir habere göre 2006 – 2009 yıllarında Teenage Dexter rolü ile Dexter dizisinde yer alan Devon Graye’in, diziye Axel Walker yani Trickster taklitçisi olarak katılacağı söylendi. Graye’in yayınlanacak bölümde Central City’de Trickster taklitçisi olarak terör estireceği, Barry ve West’in Iron Heights’te yatan asıl Trickster ( Mark Hamill)’den yardım alacağı düşünülüyor.

Axel Walker – Devon Graye Nam-ı Diğer Trickster

Graye’in Axel olarak düzenbaz bir karaktere hayat vereceği aynı zamanda Mark Hamill’in en kıdemli – genç taklitçisi olması bekleniyor. Yine yayınlanan haberde yer aldığı şekli ile Geoff Johns’un tarafından oluşturulan çizgi romanda Axel Walker’ın ikinci Trickster olduğundan söz ediliyor.

17. bölümde karşımıza çıkacağını düşündüğümüz Axel Walker – Devon Graye’in aynı zamanda Mark Hamill ve John Wesley Shipp buluşmasını da sağlamasını bekliyoruz.

Not: 1990’larda yayınlanan Flash serisinde John Wesley Shipp Flash karakterini Mark Hamill ise Trickster karakterini canlandırmıştı.

Kaynak

Comicbook

Benzer Yazılar

Comments
To Top