Dizi Hakkında

Earth 2 Günceli: Barry Allen ve Caitlin Snow “İlk Bakış”

Not: İçerik, detaylı bir Spoiler içermese de hem Earth 2’de karşımıza çıkacak olan Caitlin Snow hem de Barry Allen hakkında bazı görüntüler içermektedir.

Yeni sezonla birlikte dizinin tamamen üzerine kurguladığı alternatif dünya kavramı, izleyici açısından merak edilen pek çok soruyu beraberinde getirdi. Hatırlanacağı üzere bu sezon Earth 2’den aramıza dahil olan Jay Garrick, Harrison Wells gibi karakterlerin yanı sıra, daha önce dizide görmediğimiz bazı meta – insanlarda Zoom aracılığıyla Earth-1’i ziyaret etmişti.

Yabancı bir kaynakta yayınlanan görseller ile Earth -2’de yer alan Barry Allen ve Caitlin Snow’a daha yakından bakma şansı yakalıyoruz.

Birinci sezonun finalinde Barry Allen’ın yapmış olduğu zaman yolculuğunda Caitlin Snow’un Killer Frost olarak önizlemesini görmüştük. Earth-2’mi yoksa mevcut evrende mi karşımıza çıkacağı son döneme kadar belirgin olmasa da yayınlanan görseller ile Earth 2’in kraliçesi Caitlin Snow oldu.

Aşağıda yer alan görsellerde Barry Allen’ın Earth-1’den farklı olarak Flash şeklinde değil sıradan ve biraz da “kabaca tabir ile” efendi çocuk olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Yine görsellerde yer alan Jay Garrick ise kendi dünyasına dönüş yapmış ise muhtemelen Flash’ında (Barry Allen) ziyarete dahil olabileceğini söyleyebiliriz. Ancak benim düşüncem, görüntüler geçmişte yaşananlarla ilişkilendirilecek.

Ekleme: Jay Garrick’in olduğu sahnede yer alan karakterin Vibe olması muhtemel gibi görünüyor.

Kaynak: YVR Shoots, Pop Goes The World

Benzer Yazılar

Comments
To Top