Dizi Hakkında

Earth 2’nin Firestorm Açıklığa Kavuştu

Firestorm

The Flash’ın sabırsızlıkla beklenen 2. sezonuyla birlikte geri dönüşü Central City’nin çehresini değiştirecek ve Barry Allen’ın (Grant Gustin) hayatını gördüğümüzden daha da fazla karmaşıklaştıracak. Earth 2’nin tanıtılması, Zoom’un gelişiyle birlikte yeni, acımasız bir düşman daha getirdi. Yeni yayınlanan promo Caitlin Snow’un (Danielle Panabaker) Killer Frost’una ve geri dönen Reverse-Flash’a bir göz atma şansı veriyor.

İlk sezon Firestorm – Ronnie Raymond (Robbie Amell) ve Martin Stein’ın (Victor Garber) şehri kurtarmasıyla bitmişti, bu süreçte Ronnie kendini de feda etmişti. O zamandan beri, Firestorum’un Jefferson’daki  yeni yarısıyla, kendine içinde bir kahraman olduğunu kanıtlamak için çok uğraşması gereken  “Jax” Jackson (Franz Drameh) olarak tanıştık. Robbie Amell onu tekrar göreceğimize dair söz verdi.

Şimdi, Amell’in Ronnie Raymond’ını onun süperkahraman alter-egosu (öteki-benliği) olarak göreceğimiz konusunda biraz fikrimiz olabilir. Twitter kullanıcısı @canadagraphs ( CBM aracılığıyla) Robbie Amell’in oldukça farklı bir Firestorm kostümüyle görüldüğü bir resim paylaştı.

Resim, açıklanmayan bir kaynaktan bulanık bir set fotoğrafı ama farklı olduğu belli olan Firestorm kostümü ve bildik Flash karakterlerinin 2. sezonun gelecek olan bölümleri için olan promoda gözüken alternatif versiyonlarını göz önünde bulundurursak, bu muhtemelen Ronnie Raymond’ın Earth -2 versiyonu. Ronnie’yi ölürken görmedik ama Dünya’da olmadığı kesin.

Earth -2’ye adeta sonsuz hikaye anlatma seçeneği sunan pek çok portalın ortaya çıkmasıyla, dizi sorumluları tarafından atılan önemli bir adım 1. Sezonun en iyi anlarını geri getirmek oldu: Tom Cavanagh’nın Dr. Harrison Wells’i. Yeni Firestorm’un Legends of Tomorrow’a  katılmasıyla, Amell’in Ronnie Raymond’ının bir şekilde geri gelmesi zaten an meselesiliydi.

The Flash’ın sezon ortası finali kişiler arası karakter draması aracılığıyla tatil öncesi tatmin eden bir cliffhanger’dı (en heyecanlı yerinde bitirme), ama sürekli yeni karakterlerin çıkmasıyla, bildiğimiz karakterlerin parallel gerçeklik versiyonlarının yanında yenilerle birlikte, Ronnie Raymond’ın dönüşü Caitlin Snow üzerinde nasıl bir etki yapacak? Kibar ve iyi kalpli Caitlin’in çizgi romandaki öteki-benliği, kötü karaktere dönüşmesini bir süredir bekliyoruz, ama Ronnie Raymond’ın dönüşünün Earth -2’den olduğunu varsayarsak, Killer Frost’un Caitlin Snow’un Earth 2 versiyonu olacağını tahmin etmek anormal olmaz.

The Flash, 19 Ocak 2016 Salı günü dönüyor, Arrow, 20 Ocak Çarşamba dönüş yapacak. Legends of Tomorrow ise 21 Ocak 2016, Salı günü başlayacak.

Benzer Yazılar

Comments
To Top