the Flash Fan

Flash Cilt 1 – Çizgi Roman ( Arka Bahçe Yayıncılık)

Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine ulaşan Flash serisi, TV Dizisinden sonra şimdide Çizgi Romanları ile sevenlerine sunuluyor. Francis Manapul – Brian Buccelato tarafından yazılan Emre Taşkıran tarafından çevirisi yapılan Çizgi Roman Arka Bahçe Yayıncılık etiketiyle D&R üzerinde ön siparişe sunuldu.

Mevcut Flash çizgi romanları İngilizce olması ve ülkemizde pek bulunamaması nedeniyle hayranları tarafından büyük bir üzüntü ile karşılanıyordu. Özellikle TV Serisi The Flash ile büyük çıkış yakalayan Flash şimdide Çizgi Romanıyla takipçilerine ulaşıyor. Cilt 1 olarak sunulan ilk Çizgi Romanın toplamda 184 sayfadan oluşacağını görüyoruz.

Flash – Çizgi Roman Ön Siparişte

D&R üzerinde görselde de görebileceğiniz gibi Flash’ın ön sipariş tarihi 15.12.2014 olarak belirtilmiş. Yine ürünün belirtilen tarihten itibaren sevk edileceği söyleniyor. Tedarikçi kaynaklı yaşanabilecek sıkıntılar dışında bu tarihten itibaren ön sipariş geçen herkes Flash’ın ilk cildinin sahibi olacak. Tabii ki bizlerde büyük beğeni ile takip ettiğimiz Flash – Çizgi Romanına en önlerde ulaşmayı istiyoruz.

D&R’dan alıntıladığımız ve tanıtım bültenin de yer alan Çizgi Roman açıklamasında diziyle paralel giden bir seri olacağını görüyoruz. Açıklamada Flash’ın doğuşuna ilişkin “üzerine dökülen kimyasallar ve yıldırım çarpması” şeklinde bir detay gözümüze çarpıyor. Mevcut çizgi romanın günümüz Flash’ı Barry Allen’ımı yoksa geçmişte yaşayan Barry Allen’ımı anlatacağını hep birlikte göreceğiz.

İlgili D&R linkine ulaşmak için tıklayın.

Arka Bahçe Çizgi Roman internet sitesine ulaşmak için tıklayın.

Düzeltme: D&R üzerinde 184 sayfa olarak belirtilen çizgi roman arka bahçe yayıncılıkta 168 sayfa olarak gösteriliyor.

Benzer Yazılar

Avatar for Flash

Yazar: Flash

Yazıyı Paylaş
 • offfflinee

  Ilk cilt olarak yaninlanan kitap en bastan mi başlıyor yoksa rast gele bi kitabi falan mk cevrildi anlamadim okusam anlarmiyim yani yardimci olurmusunuz

  • 2011’de evren sıfırlandıktan sonra başlayan yeni hikayesi, şu an ki Barry Allen’ı tanımak istiyorsanız ilk ciltle başlayabilirsiniz hatta keyif alacağınıza eminim :)

 • Ozgur Eryigit

  Ya ben cilt 1 ileriyi aldim da nasil flash oldugunu anlatmiyor galiba o cizgi romanin adi ne yani flash nasil oldugunu anlatan?

 • Ozgur Eryigit

  Bi yardim edin