Duyurular

Flash Cilt 2 – “Haydut Devrimi” Çıktı!

Francis Manapul ve Brian Buccellato tarafından hazırlanan Türkçe çevirisi Emre Taşkıran tarafından yapılan, Cilt 1’de olduğu gibi yine Arka Bahçe Yayıncılık tarafından satışa sunulan Flash Cilt 2 – Haydut Devrimi ön siparişe sunuldu. Yayınlanan ilk serisi Cilt 1 – İleri ile büyük beğeni toplayan New 52 serisinin en önemli hikayelerinden bazılarını içeren bu seriye Haydut Devrimi adı verilmesinin önemli bir nedeni var.

flash cilt 2 haydut devrimi 2Flash Cilt 2 – Haydut Devrimi – Tanıtımı

Ülkemizde CNBC-E’de yayınlanmaya başlayan, dizisi ile Dünya genelinde milyonlarca kişiye ulaşan The Flash, en çok okunan çizgi romanlar arasında yer alıyor. Yayınlanan birinci ve ikinci çizgi roman dizi ile paralel ilerlerken, yapılan yeni çeviri The Flash’ın Türkiye’deki hayranlarına sunuluyor.

Tanıtım bülteninde yer aldığı şekli ile Flash Cilt 2 – Haydut Devrimi;

Haydutlar olarak bilinen süper kötüler, hayatlarını üç basit kural ışığında yaşamaktaydı: kimseyi öldürme, uyuşturucuya bulaşma ve ne yaparsan vurgun için yap.

Bu suçlu ahlakı, kuralları ve son teknoloji silahları sayesinde Haydutlar, Flash’ın en azılı rakipleri olmuşlardı. Haydutlar, bir ekibin, bir ordunun ve çarpık bir ailenin birlikte yoğrulmuş haliydi. Ama bir şeyler değişmişti. Haydutlar’ın şaşırtıcı kabiliyetleri artık onlar için bir lütuftan çok bir lanetti.
Ve hepsi Captain Cold’un suçuydu.

Flash ise Central City’de kaybolmuş durumda; uzay ve zaman boyunca Sürat Kuvveti tarafından savrulmuş bir halde. Eğer dönüş yolunu bulabilirse savaşa tutuşmuş bir şehir ile karşılaşacak çünkü eski liderlerine karşı ayaklanan Haydutlar hiçbir şeyin yollarına çıkmasına müsaade etmemekte.
(Tanıtım Bülteninden)

şeklinde tanıtılıyor. Toplamda 176 sayfadan oluşan ve Arka Bahçe Yayıncılık tarafından yayınlanan Flash Cilt 2 – Haydut Devrimine, 6 Mart’a kadar ön sipariş ile indirimli fiyattan sahip olabilirsiniz. D&R üzerinde ön siparişe ulaşmak için buraya tıklayın.

Comments
To Top