Gönüllü Yazarlık

Güncelleme: 11.01.2016

Tamamen sevilen Çizgi Roman ve Diziler hakkında oluşturduğumuz bu sayfa, henüz yeni olmasına karşın büyük bir ilgi ve beğeni topladı. Sunduğumuz içerikler ile okuyucuların bilgilenmesini ve takip ettikleri karakterler hakkında bilgi sahibi olmasını amaçlıyoruz. Bu kapsamda oluşturduğumuz sayfada tamamen Gönüllülük esasına göre okuyucuların, dilediği karakter ya da çizgi roman hakkında bilgiler sunmasını istiyoruz.

Gönüllü Yazarlık – Başvuru Süreci

Bizlerde siz değerli okuyucularımız gibi hiçbir karşılık beklemeden çizgi romanları takip ediyor ya da yazılar hazırlıyoruz. Henüz yeterli veri arşivine sahip olmamamız ve gelişme aşamasında olmamız nedeniyle bir gelir modeli oluşturamadık. Fakat ilerleyen dönemde sizlerin de destekleri ile Gönüllü Yazarlarımıza destek olmayı amaçlıyoruz.

Gönüllü Yazarlık sürecine katılmak için dilediğiniz bir çizgi roman ya da sevilen karakterler, televizyon dizisi hakkında inceleme – bilgi yazısı oluşturabilir ve bize gönderebilirsiniz. Yayınlanan ilk üç yazınızdan sonra internet sitemiz üzerinde size ait bir hesap oluşturulacak ve dilediğiniz zaman yazıları siz girebileceksiniz.

Gönüllü Yazarlık – Nelere Dikkat Etmeliyim?

Elbette hiç birimiz mükemmel değiliz ve hazırladığımız yazılarda zaman, zaman imla hataları olabiliyor. Fakat mümkün olduğunca yazıların anlaşılabilir olmasına dikkat ediyoruz. Sizlerden istediğimiz hazırladığınız yazıların;

  • İmla kurallarına uygun olması,
  • Tamamen sizin tarafınızdan oluşturulmuş olması (kopya içerik içermemesi)
  • Mümkün olduğunca zengin içeriğe sahip olmasıdır.

Yazılarınız bize ulaştıktan sonra yayın süzgecinden geçerek, kopya içerik ya da imla kurallarına göre incelenecektir. Elbette ufak hatalar tarafımızdan düzeltilebilir. Ayrıca bir kaynaktan yararlanmanız durumunda bunu Kaynak şeklinde yazı sonunda belirtebilirsiniz.

Önemli! Yazılarınızı bize mail olarak ulaştırırken yazı sonuna isminizi eklemeyi unutmayın. Oluşturacağımız yazar sayfasında tamamen sizin adınıza özel bir bilgi penceresi bulunacaktır.

Yazılarınızı; info@theflashfantr.com adresine gönderebilirsiniz.

To Top