Dizi Hakkında

Gorilla Grodd Ortaya Çıktı!

Dikkat: Bu yazı Spoiler niteliğinde bilgiler içermektedir.

Geçtiğimiz günlerde yapımcılar tarafından pilot ve Plastique isimli bölümlerde ortaya çıkan Grodd’un tekrar görüneceği ve üstelik çok daha etkileyici bir görünüme sahip olacağı söylenmişti. Yayınlanan 12. bölüm “Crazy for You”da görünene kadar herhangi bir promo da yer almayan Grodd, sonunda ortaya çıktı. Plastique isimli bölümü hatırlayan izleyiciler, General Wade Eiling ve Dr.Wells’in büyük projesi olan Grodd’un henüz “bebek” diye tabir edebileceğimiz halini hatırlayacaktır.

Parçacık hızlandırıcı patlamasında ortadan kaybolan ya da bilinçli olarak bırakılan Gorilla Grodd, bir kanalizasyon hattında bizlere görünmeyi tercih etti. Çizgi romanda büyük Gorilla City ile tanınan ve Flash’ın en inatçı düşmanlarından birisi olan Grodd’un hem fiziksel hem de zihinsel olarak Flash’tan çok daha üstün olduğunu biliyoruz.

The Flash – Gorilla Grodd

Aslında şahsi görüşüm Grodd’un hızlı tüketilen diğer süper kötüler gibi bir an görünüp kaybolacağı yönündeydi. Fakat yapımcıların Grodd’un sahneleri üzerinde çalıştığını söylemesi ve Grodd’un belki de Flash açısından en büyük sınav olacağını belirtmeleri, beklentimi çok daha üst seviyelere çıkardı. Crazy for You isimli bölümde duvarlarda yazılı olan Grodd yazıları ve avladığı iki işçi ile ortaya çıkan Grodd, ilk sezon içerisinde Flash ile ilk karşılaşmasını yaşayabilir.

Grodd hakkında daha fazla bilgi almak için daha önce yayınlamış olduğumuz yazıya göz atabilirsiniz. (Grodd Kimdir)

Benzer Yazılar

Comments
To Top