DC Comics

Grant Gustin, Barry Allen Rolündeki Ezra Miller’a Destek Verdi

flashfeature

Salı günü The CW’de The Flash sezon ortası premiyerinin hemen ardından DC special’ı  Dawn of the Justice League’in yayınlanmasından sonra dizinin hayranları dizinin yıldızı Grant Gustin’in sinemada  Barry Allen’ı oynamayacağı konusunda bilgilendirildi. Seth Grahame-Smith tarafından yönetilen Warner Bros. Filminde bu karakter Ezra Miller tarafından canlandırılacak. Dizinin pek çok fanı onun yerine Gustin’i görmek istediklerini belirttiler ama Gustin durumun bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söylüyor. Ertesi gece şöyle bir tweet attı:

Evet kendimi açıklamak zorunda kalmaktan nefret ederim, çoğu zaman da gerek duymam özellikle internette. Ama söylemediğim şeyler benim ağzımdan söyleniyor. Barry Allen rolünde Ezra Miller’ı ve The Flash filmine tam destek veriyorum. Kendisiyle hiç tanışmadık ama ilgi çekici ve başarılı bir aktör olduğunu düşünüyorum. Bu rolü ben oynamak ister miydim? Evet. Bu karakteri seviyorum, hayatımı değiştiren şey oldu ve film ve dizilerde olmak ömrüm boyu yapmak istediğim şey. Bana destek veren ve beni filmde görmek istediklerini söyleyen hayranlarımın bazı tweetleri beğendim ama Ezra’yı karalayanları değil. Bu tarz davranışları onaylamam mümkün değil. Gelecekteki DC filmlerini sabırsızlıkla bekliyorum.  Bunlar samimi görüşlerim ve bu açıklamaları yapma gereği duymaktan utanç duydum.”

“Twitter’dakiler söylemediğim şeyleri bana söyletmekten vazgeçin”

 

The Flash’in planlanan film versiyonu 23 Mart 2018’de sinemalarda olacak. Miller bu karakteri oynamaya 2017’de Justice League 1. Bölüm’de Superman rolünde Henry Cavill Batman rolünde Ben Affleck, Wonder Woman rolünde Gal Gadot, Aquaman rolünde Jason Momoa ve Cyborg olarak Ray Fisher’a eşlik ederek başlamış olacak.

Aşağıdan DC Films special’ından bir kısmı izleyebilirsiniz. Sizce Ezra Miller Barry Allen rolünü kotarır mı? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

Comments
To Top