the Flash Fan

Grant Gustin Neden Batman v Superman’de Yer Almadı?

 The Cw kanalında yayınlanmaya devam ediyor ve Pazartesi günü Grant Gustin, Supergirl dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor. Batman v Superman: Dawn of Justice filminin vizyona girdi ve Zack Snyder, The Flash ile ilgili açıklamada bulundu. 

 Zack Snyder’in yönetmenliğini yaptığı Dawn of Justice’de Cyborg (Ray Fisher), The Flash (Ezra Miller), Wonder Woman (Gal Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Superman (Henry Cavill) ve Batman (Ben Affleck) gibi karakterler bir araya gelecek. The Flash karakterini canlandıracak kişiyi Ezra Miller olarak seçmesindeki detayları açıkladı. 

Grant Gustin, Barry Allen karakterine Dawn of Justice’de oynamayacağı ile ilgili şunları söyler: “Sinemada Grant Gustin’in rol almasının doğru bir adım olduğu zannetmiyorum. Dizideki tonun bizim dünyamızda yer alabileceğini zannetmiyorum.”.

 

Benzer Yazılar

Avatar for Ahmet

Yazar: Ahmet

Yazıyı Paylaş
  • Metin Dolunay

    Grant Gustin Barry Allen karakterine öyle bir oturdu ki ezra miller flash rölünün altında ezile bilir ama ben neden grant gustine almadıklarına anlaya biliyorum film evrenin de flash biraz daha karanlık olacak ciddi olacak o yüzden alamadılar dizide ki karakterin filmde olmayacağinı düşünmüşler ama insna berry allen yapmaz wally west yapar filme