Hakkımızda

2014 – Aralık ayında yayın hayatına başlayan TheFlashFanTr, The CW ekranlarında yayınlanan The Flash dizisi hakkında bilgi vermek ve dizinin Türkiye’de bulunan takipçilerini bilgilendirmek amacıyla kurulmuştur. Aslında temel amaç, hem dizi hem de ilgili karakterin çizgi roman sürümü hakkında bilgi vermek olsa da çoğunlukla “hangisi daha güzel” teması üzerine kuruludur.

Büyük bir iddiamız bulunmamakla birlikte “biz olsak bunu beğenir miydik” düşüncesiyle hareket ediyoruz. Öyle ahım – şahım bir veritabanına sahip değiliz. Henüz, görsel açıdan %100 olamadık. Hatta belki de hedeflediğimiz içeriğin %5i’ne dahi sahip değiliz. Ancak bir ilerleme kaydettiğimizi ya da ilerlemeye çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

The Flash Fan TR’de Neler Var?

Yukarıda da söylediğimiz gibi dizi The Flash – dizi – çizgi roman ağırlıklı ilerlemeye çalışıyoruz. Blog’da çizgi romanda yer alan karakterler hakkında bilgi verirken dizi de karşımıza çıkma ihtimali olan isimleri de es geçmiyoruz.

Malesef, pek çok şeyi bulunduğumuz konum itibariyle geriden takip etmek zorunda olduğumuz için, onlar duymadan biz duyuralım deme şansımız bulunmuyor. Bu nedenle “dizi hakkında” yapılan paylaşımlarda yabancı kaynakları ya da doğrudan The CW’i muhattap alıyoruz.

İlerde ne olur, ne kadar ilerleriz bilemiyorum ancak “inadına” bizi takip etmeye devam edin :)

Son Güncelleme: 12.02.2015

To Top