iZombie

iZombie 2.Bölüm “Brother, Can You Spare a Brain” – Promo

17 Mart Salı günü yayınlanan ilk bölümü ile orta seviye bir dizi izlenimi veren iZombie, bölüm içerisinde kendine has üslubu ve eğlenceli görünümü ile geçer not almayı başardı. Diğer çizgi roman uyarlamalarına oranla, en azından ülkemiz için yeterli tanınma oranına sahip olmayan iZombie’de hatırlayacağınız gibi ilk bölümde Liv – Moore’un zombi olma hikayesine tanık olduk.

Dizinin 24 Mart Salı günü yayınlanacak olan ikinci bölümü “Brother, Can You Spare a Brain’da, Clive ile birlikte bir ressamın gizemli ölümünü çözülmeye çalışılacak. Her ne kadar Arrow, Flash ya da Constantine gibi fantastik – süper kahraman temasına sahip olmasa da Liv’in başka insanların hayatına anlam kazandırması ve katilleri açığa çıkarması, bu unvana yaklaşmasını sağlıyor.

Öyle ki diziyi Constantine ile benzer kategoride sınıflandıran pek çok kişi olduğunu görüyoruz. Unutmadan, Arrow’da Cyrus, The Wampire Diaries’de John Gilbert, Open a Time’da Frankenstein rolü ile karşımıza çıkan David Anders’da diziye ayrı bir tat katmaya devam ediyor. Daha fazla uzatmadan sizleri ikinci bölüme ait promo ile başbaşa bırakıyorum.

Benzer Yazılar

Comments
To Top