iZombie

iZombie 4. Bölüm “Liv and Let Clive” – Ön İnceleme

Henüz, üçüncü bölümün incelemesini yayınlamamış olmanın verdiği eksiklik ile dördüncü bölüm öncesinde bir ön inceleme yayınlamak istedik. Sezona farklı konusu ve içeriği ile hızlı giriş yapan ve henüz istenilen çıkışı yakalayamayan iZombie’de sunulmak istenen konunun her bölüm sonrasında artan bir ivme ile aktarıldığını söylemeliyim.

İlk bölüm sonrasında umutlarımızı yitirmeyelim ve bekleyelim söyleminin de halen geçerli olduğunu ve üçüncü bölüm sonrasında dizinin artık piştiğini belirtmek gerekiyor. Bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümün ismi “Liv and Let Clive” olarak duyurulurken dördüncü bölüm David Anders ve John Kretchmer tarafından yazılıp – yönetildi.

iZombie  4. Bölüm “Liv and Let Clive” Ön İnceleme

Bir önceki gece yediği beyin sonrası, yeni sanrılar görmeye başlayan medyum zombimiz, aynı zamanda yediği beynin etkisi ile yeni bir yetenek kazanıyor. Kung-fu hareketleri konusunda son derece başarılı işler çıkartacak olan Liv, Clive Babineaux’un gizemli hayatını aralamanın peşindedir.

Bu bölüme kadar dedektife cinayetlerin çözümü konusunda destek olan Liv, ilk kez dedektif ile zıtlaşmaya başlayacaktır. Üstelik Liv’in dedektif hakkında oluşan şüpheleri hem komik hem de trajik bir şekilde sürpriz bir sonla sonuçlanıyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top