iZombie

iZombie İlk Tanıtımıyla Karşınızda

Son yıllarda çizgi roman uyarlaması olan dizilere karşı oldukça yoğun bir ilginin olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda başlayan Arrow ve 2014 yılının son çeyreğinde yayınlanmaya başlayan Flash, bu alanda kanala önemli ivme kazandıran yapımlardan bazıları diyebiliriz. Öyle ki bu ilgiyi değerlendirmek isteyen The CW Arrow ve The Flash’ta topladığı kitleyi iZombie isimli yeni, çizgi roman uyarlaması olan dizisiyle devam ettirmek istiyor.

Dizide Liv ismini alacak olan ana karakter üzerine yoğunlaşılacağı öğrenilirken iZombie, hem çizgi roman uyarlaması olması hem de bir zombi dizisi olması nedeniyle merak uyandırıyor. Daha önce Play It Again, Once Upon a Time ve CSI: Crime Scene Investigation gibi yapımlarla karşımıza çıkan güzel oyuncu Rose McIver, dizide beyin ihtiyacını karşılamak için adli tıpçı olan Liv’e hayat verecek.

Yeni Çizgi Roman – Dizi Uyarlaması iZombie

The Flash ve Arrow’da olduğu gibi bir süperkahraman ya da kötü adam kurgusu olmasa da çizgi roman uyarlaması olması nedeniyle iZombie’in büyük bir ilgi toplayacağına inanıyoruz. Öyle ki adli tıpçı olan ve beyin ihtiyacı bulunan Liv, yediği her beyinden sonra o kişilerin anılarını elde etmeye başlıyor. Üstelik yalnızca anıları elde etmeyen Liv, ölümsüzlüğü ve becerileri sayesinde hayat kurtarmaya başlayacak.

Dizinin 17 Mart 2015 tarihinde yayın hayatına başlaması bekleniyor. Dizinin yayınlanan ilk fragmanına ulaşmak için tıklayın.

Benzer Yazılar

Comments
To Top