iZombie

iZombie Yeni Sezon Onayını Aldı!

Bazı sağlık sorunları nedeniyle bir süredir inceleme yazılarına devam edememiş olsam da diziyi yakından takip etmeye devam ediyorum. Uzun süreli ara sonrası, 7 Mayısta yapımcı Rob Thomas Twitter adresi üzerinde dizinin CW’den ikinci sezon onayını aldığını duyurdu. Esasen yaptığım ilk incelemeyle birlikte dizinin artan ritmini sürdürmesi durumunda büyük olasılıkla ikinci sezon onayını alacağını söylemiştim fakat burada dizinin zaten sahip olduğu farklı tadın önemli bir etkisi var.

iZombie ilk bölümüyle birlikte “olağanüstü” sınıfında olma iddiasını taşıyan bir dizi olmadı hiç. Ancak yükselen grafiği, gelecek sezon/sezonlar adına umutlu olmamızı sağladı. Bunda dizinin zaten diğer süper kahraman dizilerinden farklı olması ve kendine özgü mizahı taşıması etkiliydi. Nitekim CW’de Arrow, The Flash ve Supernatural gibi dizileriyle birlikte hitap ettiği kitleyi üzmeden, yeni sezonun siparişini verdi.

Dizinin ikinci sezonunun hangi tarihlerde başlayacağını ise henüz bilmiyoruz. Ancak ilerleyen haftalarda yeni yayın sezonuna ilişkin takvim, CW tarafından açıklandığında bizde diğer CW dizileriyle birlikte iZombie’in yeni sezon duyurusunu yapmış olacağız.

Benzer Yazılar

Comments
To Top