iZombie

iZombie’den İlk Poster Yayınlandı

Son yıllarda sayısı hızla artan çizgi roman – dizi uyarlamalarına bir yenisi daha ekleniyor. The CW ekranlarında yayınlanacak olan iZombie’de ilk poster yayınlandı. Daha önce oyuncular ve ilk bölüm hakkında verilen bilgilerden sonra dizinin 17 Mart 2015 tarihinde yayınlanmaya başlayacağı ve ilk sezonun toplamda 13 bölümden oluşacağı söylenmişti.

Dizinin konu olarak Liv isminde ki bir karakteri ele alacağını ve Rose McIver’in beyin ihtiyacını karşılamak amacıyla insanların arasında yaşayan bu karaktere hayat vereceğini biliyoruz. Her ne kadar görünüşte bir süperkahraman hissi uyandırmıyor olsa da Liv’in yediği her beyinden sonra o kişinin anılarını elde etmesi, ilginç bir hikayeyi bizlere sunuyor.

Dizinin bir başka ilginç konusu ise elde ettiği anıları avantaja dönüştüren Liv’in hayat kurtarmaya başlaması olacak. Öncesinde sıradan bir görünüme sahip olan karakterimiz, elde ettiği bu güç ile insanlara yardım edecek. Daha önce açıklandığı şekli ile Rose McIver’e Malcolm Goodwin, Rahul Kohli ve Molly Hagan gibi isimler eşlik edecek.

Postere ulaşmak için tıklayın.

Benzer Yazılar

Comments
To Top