Supergirl

Jeremy Jordan Supergirl Kadrosuna Dahil Oldu

CBS’in yeni dizisi Supergirl kadrosuna her geçen gün yeni bir isim daha dahil olmaya devam ediyor. 2015 yılı içerisinde yayınlanmaya başlaması planlanan ve geçtiğimiz günlerde pilot çekimi yapılan Supergirl’de dizi kadrosuna dahil olan son ismin Jeremy Jordan olduğu açıklandı. Jeremy Jordan’ın dizide Winslow “Winn” Schott karakterine hayat vermesi beklenirken Winn’in Kara Zor-El ile ortak çalışma yürüteceği söyleniyor.

Dizide Winn’in başta teknolojik konular olmak üzere doğaüstü olaylara ilgi duyan bir kimliği yansıtacağı ve bu açından Kara ile yakın bir ilişkide olacağı söylenirken Schott’ın çizgi roman ile paralel bir karakter olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Jeremy Jordan Kimdir?

Daha önce The Last Five Years ve Smash gibi yapımlarda bulunan Jeremy Jordan, çizgi roman sevenler ve dizi takipçileri tarafından pek olumlu karşılanmamasına rağmen dizinin yayınlanacak olan ilk bölümünde yer alacak bir isim olacak. Dizide bilindiği gibi daha önce açıklanan isimler arasında Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Calista Flockhart, Laura Benanti, David Harewood ve Chyler Leigh gibi daimi oyuncular yer alıyor.

Supergirl dizisinin yayın tarihi açıklanmasa da 2015’in son çeyreğinde başlayacağı düşünülüyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top