DC Comics

Justice League Üyesi Vixen CW Ekranlarına Geliyor

The CW ekranlarında son yıllarda pek çok çizgi roman uyarlaması olan dizi yayınlanmaya başladı. Özellikle Arrow ve son dönemde Flash’ın yakaladığı çıkışla birlikte hem izleyici hem de yapımcılar, daha fazla çizgi roman ya da karakterlerin ekranda olmasını istiyor. Arrow,  Yeşil Fener ve Percy Jackson and the Olympians gibi yapımların senaristi olan Marc Guggenheim DC Comics hikayelerine dayalı yeni bir animasyon serisinin ekranlara geleceğini duyurdu.

Justice League üyelerinden Vixen isimli karakterin 2015 sonbaharından itibaren ekranlara gelmesi beklenirken karakterin Arrow ve Flash ile aynı evreni paylaşacağı söyleniyor. Yine Flash ile bu yıl yakaladığı devam ettirmek isteyen CW, DC Comics serilerine ilişkin pek çok yapımın ekrana taşınmasına aracılık edecek gibi görünüyor.

Yeni Yapımlar – Yeni Yüzler

CW’in The Flash ile yakaladığı başarı diğer kanal ve yapımcıların iştahını kabartmış gibi görünüyor. CBS’de yayınlanması planlanan Supergirl’den sonra gelecek aylarda pek çok yeni yapımın ekranlara taşınması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top