Dizi Hakkında

Keiynan Lonsdale – Wally West Rolü Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz haftalarda dizinin ikinci sezonunda yer alacağı açıklanan Wally West karakterinden sonra bu karaktere hayat verecek oyuncunun Keiynan Lonsdale olduğu belirtilmişti. The Flash dizisine dahil olan, Wally West – Kid Flash karakterine hayat veren Lonsdale, rolü hakkında yeni bir röportaj ile önemli ipuçları sundu.

Flash seçmeleri ve süreç hakkında konuşan Lonsdale farklı bir TV şovu için hazırlandığı seçmeler sırasında Flash karakterini ekranlara taşıyan Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg ile bir araya geldiğini söylerken karakterin potansiyeli hakkında oldukça heyecanlı olduğunu dile getiriyor. Seçmelerin uzun bir sürece yayıldığını ve kendisinin de uzun süre sonucu bilmediğini söyleyen Lonsdale, gizliliğin bu nedenle kendisini de etkilediğini dile getiriyor.

Diziye ne zaman dahil olacağına yönelik yöneltilen sorularda ise Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak olan bölümleri işaret eden Keiynan Lonsdale, net tarih hakkında herhangi bir bilgisi olmadığını söylüyor.

Wally hakkında ne düşündüğü, Iris ile herhangi bir iletişim olup, olmayacağına yönelik yöneltilen sorulara ise diziyi izlediği sırada büyük bir hayranlık duyduğunu, Wally karakteri ve potansiyelini bildiği için rolü arzuladığını ancak tüm detayları bu aşamada bilmek istemediğini belirtiyor. Iris ile ilgili kesin bir bilgisi bulunmadığını Wally karakterinin bu konuda herhangi bir iletişim kurup kurmayacağını ise bir sır olarak nitelendiriyor.

Dizide yer alan oyunculardan yalnızca Iris karakterine hayat veren Candice Patton ile tanışan Lonsdale, ekiple çalışmaya başlamak için sabırsız olduğunu söylüyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top