Dizi Hakkında

Linda Park 2. Sezon’da The Flash’ta

İlk sezonda bilinen Wally West birlikteliği aksine Barry Allen ile yakınlaşan ve birkaç bölümde karşımıza çıkan Linda Park, yaşanan ayrılık sonrasında dizide tekrar görünmemişti. EW’de yayınlanan bir haberde Linda Park (Malese Jow) karakterinin dizinin ikinci sezonunda da yer alacağı öğrenildi. Wally West ile birlikte olan fakat dizide Barry Allen ile karşımıza çıkan Linda, ikinci sezonda Iris West’in (Candice Patton) arkadaşı ve meslektaşı olarak diziye dahil olacak.

Bilindiği gibi Iris, Central Picture News’te hızlı bir yükseliş kaydederek ön plana çıkmaya başlamıştı. Iris ve Flash arasında yaşanan elektriklenme de Linda’nın ilginç bir rolü olacağı söyleniyor.

Wally West (Earth-2)

Daha önce Wally’in de ikinci sezonda yer alacağı ve daha çok Earth-2 olgusu altında görüneceği söylenmişti. Wally’in gelecekte Barry’in yaşayacağı kamu kimliğine sahip olup olmayacağı ve Linda ile bir iletişim kurup kurmayacağını ise bilmiyoruz.

Bir diğer merak edilen konu ise çizgi romanda da birlikteliği ile tanıdığımız Patty Spivot karakterinin diziye dahil oluşu oldu. Potansiyel olarak Iris ile yakınlaşması beklenen ancak Iris öncesinde Patty ile birlikteliği olan Barry Allen’ın bu karmaşa da ne tür bir rol üstleneceğini merakla bekliyoruz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top