Oyuncular

Malese Jow (Linda Park) Olarak The Flash’a Katılıyor

Sevilen dizi The Flash’a, Barry Allen’ın yeni sevgilisi olacak Malese Jow ( Linda Park ) olarak katılıyor. Daha önce The CW kanalında yayınlanan The Vampire Diaries’de Anna karakteri ile gördüğümüz Malese Jow, Star – Crossed, The Social Network gibi filmlerde yer almıştı. The Flash dizisinde 12. Bölüm itibariyle kadroya dahil olacak olan Jow, Linda Park karakterine hayat verecek.

Malese Jow Kimdir? Hakkında Bilgi

18 Şubat 1991 tarihinde Tulsa, Oklahoma, ABD’de doğan Malese Jow ( Elizabeth Melise Jow ) ABD’li aktris ve şarkıcıdır. 2004 – 2007 yılları arasında Nickelodeon hit dizisi Unfabulous’da yer alan ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Jow, bu yapım dışında Bratz(2007), Hannah Montana (2007), Waverly Büyücüleri(2007 – 2008), Evimde Uzaylı Var(2009), Vampir Günlükleri(2010) gibi yapımlarda da yer almıştır.

Malese Jow’un The Flash’a DC Çizgi Romanlarında bulunan Linda Park ismi ile katılacağı öğrenilirken Iris’e gazeteciliğin hızlı dünyasına adım atma şansı tanıyacak. Linda’nın dizide yetenekli ve bir o kadarda çalışan bir muhabir olarak yer alacağı öğrenilirken karakterin kısa süre içerisinde Barry Allen ile tanışarak romantik bir başlangıç yapacağı söyleniyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top