Supergirl

Malina Weissman Kara’nın Çocukluğunu Canlandıracak

Son haftalarda hem oyuncu hem de çekimler açısından büyük bir hareketlilik yaşayan CBS’nin yeni dizisi Supergirl’de ilk aşamada yer alacak oyuncu kadrosu büyük oranda kesinleşti. Bugüne kadar yapılan açıklamalarda dizide Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Calista Flockhart, Laura Benanti, David Harewood, Chyler Leigh, Dean Cain, Helen Slater ve Jeremy Jordan gibi isimlerin yer alacağı söylenirken bu isimlere bir kişi daha eklendi.

Supergirl’de Kara Zor-El yani Supergirl’in çocukluğunu kimin canlandıracağı büyük bir merakla bekleniyordu. Dün çeşitli internet sitelerinde yayınlanan bir haberde Supergirl – Kara Zor-El’in çocukluğunu Malina Weissman’ın canlandıracağı açıklandı.

Malina Weissman Kimdir?

Supergirl öncesinde Teenage Mutant Ninja Turtles’da rol alan ve Megan Fox’un çocukluğuna hayat veren Malina Weissman, Supergirl dizisinde Kara Zor-El’in çocukluğunu canlandıracak. Malina Weissman’ın dizinin yayınlanacak ilk bölümünde Flashback sahneleri ile yer alması beklenirken ilerleyen bölümlerde olup olmayacağını bilmiyoruz.

2015 yılı içerisinde başlaması beklenen Supergirl’in kesin yayın tarihinin ilerleyen günlerde açıklanacağı düşünülüyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top