Dizi Hakkında

[COMIC-CON 2015] Onaylandı: Jay Garrick The Flash’a Dahil Olacak!

Not: Yazıda bazı bölümler diziye ve yayınlanan bölümlere ilişkin Spoiler niteliğinde bilgiler içeriyor. Yazıyı okumadan önce bu hususu göz önünde bulundurun.

Sezon finalinde hatırlayacağınız gibi geçmişe, annesini görmeye giden Barry Allen, Reverse Flash’tan intikam almak üzere geri döndüğünde beraberinde ilk Speedster olan Jay Garrick’in kaskını da beraberinde getirmişti. Çoğu isim için bu Easter egg, olarak nitelendireceğimiz hoş bir göndermeydi. Fakat San Diego Comic – Con hemen, hemen diziye ilişkin merak edilen pek çok konunu çözümlenmesini sağladı.

Yeni ya da günümüz Flash’ı Barry Allen’ı yakından tanıyan fakat Jay Garrick hakkında yeterli bilgisi olmayan kişiler, şu yazıya göz atabilir. ( Jay Garrick Kimdir)

Jay Garrick’in sezon finalinde kaskı ile merhaba demesi bir göndermeden çok ikinci sezonda yer alacağının habercisiydi. Nitekim Comic-Con’da Geoff Johns, kaskın gösterilmesinin bir tesadüf olmadığını ikinci sezonda – henüz net değil – Jay Garrick’in bir şekilde hikayeye dahil olabileceğini söylüyor. Johns, Jay’i görmek için sabırsızlandığını söylerken Garrick’in ne tür bir rol üstleneceği, dizide ne kadar aktif olacağı ve nasıl yetkiler ile donatılacağı bilinmiyor. Ancak kaynaklarda muhtemelen bir zaman çizelgesinde ya da bir başka boyuta geçildiğinde karşılaşma olabileceği dile getiriliyor.

Siz ikinci sezonda Jay Garrick’in görünecek olmasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Benzer Yazılar

Comments
To Top