Reklam Verin

Son Güncelleme: 07.05.2017

Hali hazırda Google Reklamlarını yayınlandığımız internet sitemizde elde edilen tüm gelir yine internet sitesi için harcanmaktadır. (bkz. kullanıcı sözleşmesi) Sitemizde mevcut reklam yayınlanan alanlar yanında arka plan ve özelleştirilebilir tüm alanlarda reklamlarınıza yer verebiliyoruz. Ancak aşağıda aktif olarak kullanılabilecek reklam alanlarına göz atabilirsiniz.

Reklam alanları ve boyutlar tamamen örnek olması amacıyla eklenmiştir. Farklı çözüm ve önerilerinize göre reklam alanları özelleştirilebilir.

Sitenin Responsive özelliğe sahip olması nedeniyle mobil kullanıcılar için gösterilmesini istediğiniz reklamları ve masaüstü girişlerine gösterilmesi gereken reklamları, farklı boyutlarda verebilirsiniz. Ancak mobil kullanıcıları 300×250 ve 336×280 formatlarında gösterim yapıldığını hatırlatırız.

Yayınlanacak reklamların, müstehcen, kumar, yetişkinleri ilgilendiren içeriğe sahip olmaması gerekmektedir. İlerleyen dönemde sitenin anlık durumu ve diğer bilgileri inografik olarak ekleyeceğiz.

Reklam vermek ve iletişime geçmek için bize hello[at]ahmetcemaktas[dot]com.tr adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

 

 

To Top