Dizi Hakkında

Robbie Amell Firestorm Olarak Geri mi Dönüyor?

Çeşitli kaynaklarda Robbie Amell’in Firestorm olarak The Flash’e geri dönüş yapabileceği noktasında bazı söylentiler dolaşıyor. Her ne kadar kendisi, diziden ayrılarak farklı bir dizi (X-Files) için çalışma yapıyor olsa da oyuncunun senaryo gereği diziye geri dönebileceği söyleniyor. Söylentiler, doğrudan Robbie Amell’in Facebook hesabında paylaşmış olduğu aşağıda yer alan iletiye dayandırılıyor.

Görselde Firestorm’u oluşturan iki ayrı parçanın birleşimini temsil eden araç yer alıyor. Hatırlanacağı üzere oyuncu, dizinin ilk sezonunun finalinde solucan deliği tarafından başlatılan tekilliği durdurmak üzere patlama yaratmış ve ikinci sezonda aramızdan ayrılmıştı.

İlgili iletiye ulaşmak için tıklayın.

Robbie Amell’in diziden ayrılmasından sonra Ronnie Raymond karakteri yerine Firestorm olarak diziye Jefferson Jackson karakteri dahil olmuş, oyuncunun Legends of Tomorrow’la birlikte CW bünyesinde devam edeceği açıklanmıştı. İlk sezon finalinde öldüğüne dair kesin bir kanıt olmayan ve alternatif dünyada hapsolduğu düşünülen Ronnie Raymond’un diziye dönme ihtimali hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Benzer Yazılar

Comments
To Top