Dizi Hakkında

Sezonun Kalanı için Paleyfest’te Yayınlanan Promo

Dikkat: Bu yazı Spoiler niteliğinde bilgi – video içermektedir. Yazıya göz atmadan önce bu hususu göz önünde bulundurun.

Geçtiğimiz ay verilen bir aylık ara sonrasında The Flash’la ilgili pek çok söylenti ve kanal tarafından yayınlanan promolara değinmiştik. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Paleyfest’te ise yine Flash’ın kalan sezonu hakkında bazı ipuçları sunulmuştu. Kabul etmek lazım ki bugüne kadar pek çok kişi Dr. Harrison Wells’in Reverse Flash olduğunu kesin olarak düşünüyordu.

Paleyfest’te yayınlanan bu video’da Reverse Flash’ın kim olduğu konusunda bazı soru işaretleri tekrar açığa çıktı. Her ne kadar kafamızda ki düşünceyi tam olarak değiştirmemiş olsa da bugüne kadar yayınladığımız yazılarda kesin bir cevabımız olmadığını dile getirdik.

Video’ya göz attığımızda Trickster, Grodd, Bug-Eyed Bandit, Black Canary ve Atom gibi daha önceki promolarda gösterilen isimler yanında Eddie hakkında da ilginç detaylar sunuluyor. (Eddie Thawne – Dedektif Olan) Son sahnelere doğru Iris ile Barry’in yakınlaşması Eddie’nin tepkisi adına bir sonuç olarak görülebilir. Fakat Eddie’nin polisleri vurmasının başka bir nedeni olduğuna inanıyorum.

Video hakkında daha fazla yorumu ise sizlere bırakıyorum.

Düzeltme: Video, WB tarafından yayınlanan yeni video ile değiştirilmiştir.

Benzer Yazılar

Comments
To Top