DC Comics

Shazam Vizyon Tarihi Değişiyor mu?

Daha önce bu yazıda derlediğimiz bilgiler ışığında DC Comics karakterlerinin sinematik evrende hangi tarihlerde yer alacağından söz etmiş ve bazı güncellemelerden bahsetmiştik. 5 Nisan 2019 tarihinde yayınlanması beklenen Shazam’ın vizyon tarihinde bazı değişikliklerin olabileceğini öğrendik. Oscar Ödülleri sırasında MTV ile röportaj gerçekleştiren Dwayne Johnson, kadrosunda yer aldığı Shazam’ın 2019’dan önce yayınlanabileceğini söyledi.

Warner Bros. yapımcılığında yayınlanacak olan Shazam çizgi roman takipçilerinin de merakla beklediği bir film olarak öne çıkıyor. Aslında film hakkında henüz verilmiş net bir bilgi bulunmuyor. Yalnızca filmde Black Adam karakterini canlandıracak olan Dwayne Johnson ve senarist Darren Lemke hakkında bilgiler verildi.

Shazam Vizyon Tarihi Erkene Alınabilir

Oscar ödülleri sırasında MTV ile röportaj gerçekleştiren Johnson Shazam filmi hakkında oldukça umutlu olduğunu ve senaryonun oldukça iddialı olduğunu söyledi. Her ne kadar açıkça tarih değişikliğinden söz edilmese de Shazam’ın beklenenden daha önce vizyona girebileceğini söyleniyor. Filmde Billy Batson’ın hikayesini izleyeceğiz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top