Supergirl

Smallville’den Tanıdığımız Laura Vandervoot Supergirl’e Katılıyor

Laura Vanderboot

The Cw’nin Smallville ve aynı zamanda Supergirl olarak da bilinen dizisinde Kara Zor-El’I oynayan Laura Vandervoot CBS’in Supergirl dizisinde yer alacak.Aktrist, kötü karakter Indigo olarak dizinin 15. bölümünde olacak.

Dizi yapımcıları bu karakteri  “Krypton halkına arkasını döndükten sonra  Fort Rozz’a mahkum edilen canlı ve iradesi sağlam super bilgisayar” olarak tarif ediyor.  “Şimdi Indigo dünyada hiçbir şeyin kendisine engel olmasına izin vermeyecek”.

Supergirl, Vandervoot versiyonunu sevmiştim ve yeni bir Supergirl dizisi başlayacağını duyduğumda kadroda olmasını umut etmiştim. O şekilde olmadı ama olsun Melissa Benoist bu rolde harika iş çıkardı. Vandevoot da önceki bir röportajda onu destekleyip ona bazı tavsiyelerde bulunmuştu:

 “Karakteri kendine özgü hale getir. Ben bu rolü canlandırdığımda beni endişelendiren şey herkesin bu karakterin nasıl olması gerektiği konusunda bir fikri olmasıydı, ama onunla bağ kurmanın bir yolunu bulduğun ve ona kendini kattığın zaman, insanlar takdir edecektir. Her şeyi aynı yapamazsın o yüzden kendine ait bir karakter haline getirmelisin.”

Benoit bunu başardı. Bu iki oyuncuyu gelecek bölümde karşılıklı görmek çok güzel olacak. Supergirl yeni bölümüyle dönüyor, yeni bölüm önümüzdeki Pazartesi CBS ekranlarında olacak.

Benzer Yazılar

Comments
To Top