DC Comics

Söylenti: Solo Film için Yönetmen Ben Affleck Olabilir

Dün, Comicbook üzerinde yayınlanan ve beraberinde pek çok yabancı haber – magazin sayfasında da yer alan söylentiye göre Warner Bros. 2018 yılında yayınlanması düşünülen solo Batman filmi için yönetmenlik koltuğunda Ben Affleck’in yer alabileceğini düşünüyor. Daha önce açıklandığı şekli ile Christian Bale’den sonra Batman’i Ben Affleck’in canlandıracak olması hem şaşırtıcı hem de tepki ile karşılanırken şu anda bu tepkiler durulmuş gibi görünüyor.

İlgili söylentiye yönelik Warner Bros. ya da oyuncu kanalından doğrulama haberi duyulmadı. Ancak, daha önce de bu tür bir düşüncenin var olduğundan söz edilmesi, yönetmenin Ben Affleck olması durumunda pek de şaşırtıcı olmayacak.

Doğrulama ya da reddetme durumunun tahminen önümüzde ki günlerde açıklığa kavuşacağı düşünülüyor. Fakat böyle bir durum olması durumunda solo filme kimlerin dahil olacağı ya da olmayacağı da büyük merak uyandırıyor. Öyle ki aynı tarihlerde vizyona girmesi planlanan Captain Marvel’a karşı The Batman, büyük bir rekabet doğurabilir.

Benzer Yazılar

Comments
To Top