DC Comics

Supergirl – Arrow ve Flash ile Aynı Evrende Mi Olacak?

Son yıllarda pek çok süper kahraman dizisinin arka, arkaya geldiğini görüyoruz. 90’larda ilk TV serileri ve ağırlıklı olarak Çizgi Romanları ile beğeni toplayan süper kahramanlar, genellikle farklı evrenlerde yer alsa da Flash – Arrow örneğinde olduğu gibi bir araya gelebiliyor. ABD’de ilginin bu yönde yoğunlaşması, dünya genelinde bu dizilerin milyonlarca hayrana ulaşması, yapımcıları diğer süper kahraman – televizyon uyarlamalarına itiyor.

Pastanın önemli bir payını elinde bulunduran DC kahramanlarında Supergirl hikayeden diziye dönüşen konusu ile merak uyandırıyor. Henüz dizi hakkında yeterli bilgi olmamasına karşın yapımcıların Arrow ve Flash ile Supergirl’in aynı evrende yer alabileceğini söylemesi büyük ilgi topladı.

Supergirl Ne Zaman Yayınlanacak?

DC çizgi romanlarında çoğunlukla bir bağ bulunmasa da üç yapımın aynı karede olma ihtimali üzerinde duruluyor. Geçtiğimiz hafta aynı evrende olan Arrow ve The Flash’ın ortak bir bölümü yayınlanmış ve izlenme oranlarında büyük bir artış elde edilmişti. Supergirl ise iki yapımdan farklı bir kanalda olması nedeniyle aynı evrende bir araya gelemeyebilir.

Ancak Supergirl’in yapımcısı olan Greg Berlanti, The Flash ve Arrow dizilerinde de aynı rolü üstleniyor. Bu nedenle Supergirl, The Flash ve Arrow bir şekilde bir araya gelebilir. CBS ile bir sezon için yapılan anlaşmada Supergirl karakterini kimin oynayacağı ise henüz belli değil.

Benzer Yazılar

Comments
To Top