Supergirl

Supergirl Çekimleri Başladı!!

Birkaç gün önce Facebook sayfası üzerinde duyurusunu yaptığımız gönderide Supergirl dizisinin çekimlerinin başladığını söylemiştik. Yeni sezonda CBS’de yayınlanması planlanan dizide Cast aşamasının büyük oranda tamamlanması ve dizi oyuncularının yavaş, yavaş belli olmaya başlaması, çekim tarihlerinin de yaklaştığını gösteriyordu. Comingsoon üzerinde yayınlanan bir haberde ise Supergirl dizisinin Pilot bölümünün çekim aşamasında olduğunu gösteren bir görsel yayınlandı.

Andrew Kreisberg ve Ali Adler yapımcılığında hazırlanan CBS dizisi daha önce Flash ve Arrow dizilerinin de yapımcılığını üstlenen ekip tarafından hazırlanıyor. Dizide yapımcılar tarafından daha önce açıklandığı şekli ile yer alacak oyuncular ise Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Calista Flockhart, Laura Benanti, David Harewood, Chyler Leigh, Dean Cain, Helen Slater ve Jeremy Jordan gibi isimlerden oluşuyor.

Henüz yeni bölüm ve sezonun ne zaman başlayacağı belli olmasa da pilot bölümün hazırlanması dizinin büyük ihtimalle 2015 Sonbaharında başlayacağını gösteriyor. Büyük merakla beklediğimiz Supergirl hakkında ilerleyen günlerde yayınlanacak haberlere sayfamız üzerinde ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top