DC Comics

Supergirl Dizisi Başrol Oyuncusu Belli Oldu

The Flash ve Arrow dizilerinde elde edilen başarıdan sonra yapımcılar, DC Comics’in bir diğer karakteri olan Kara Zor-El – Supergirl üzerinde yeni dizi amacıyla çalışmalara başlamıştı. Birkaç ay önce dizinin CBS’de yayınlanacağı söylenmiş ve Arrow – The Flash ile aynı evrende olabileceği vurgulanmıştı. Her ne kadar, The Flash ile meta – insan unsuru nedeniyle daha yakın olsa da Supergirl karakterini ileride her iki dizide de görebiliriz.

Bir süredir yapımcıların başrolü canlandıracak olan isim üzerinde çalışmalar yaptığı biliniyordu. Nihayet, bu çalışmalarda bir sonuca ulaşıldı. Henüz yayın tarihi belli olmasa da Supergirl’i canlandıracak ismin Melissa Benoist olacağı öğrenildi.

Supergirl – Melissa Benoist

Daha önce Supergirl dizisinde yer alacak isimler ya da yer alması planlanan kişiler hakkında bazı haberler yayınlanmıştı. Superman’in fiziki olarak olmasa da ismen dizide olacağı ve aynı ekip içerisinde bazı isimlerinde Supergirl’e destek olacağı söyleniyor.

Glee kadrosunda yer alan ve son olarak Whiplash filminde görünen Melissa Benoist, The Flash dizisinin başrol oyuncusu olan Grant Gustin gibi tanıdık bir isim.

Supergirl Konusu, Özeti

Her ne kadar dizinin nasıl işleneceği ve ne tür olguların ele alınacağı kesinleşmemiş olsa da daha önce yayınlanmış özetinde Kara Zor –El’in gezegende yaşanan yıkım sonrasında güçlerini kabullenerek kahramana dönüşeceği söylenmişti.

The Flash ve Arrow dizilerinin yapımcılarından olan Greg Berlanti, Ali Adler ve Sarah Schechter, Supergirl dizisinin de yapımcılığını üstlendi.

Benzer Yazılar

Comments
To Top