Supergirl

Supergirl Dizisi Kanal Durumu Kesinleşti

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında yapımcılardan ​Greg Berlanti tarafından yapılan açıklamada yayınlanması kesinleşen fakat kanal – oyuncu konusunda belirsizliğini sürdüren Supergirl dizisinin henüz, yayınlanacağı kanalın belirlenmediği söylenmişti. Ancak çok uzun sürmeyen bu belirsizlik yapımcılardan Greg Berlanti ve Ali Adler​​’in CBS ile anlaşması sonucunda sona erdi.

Pek çok kişi dizinin CW ekranlarında yayınlanacağını düşünürken CBS seçimi, biraz şaşırtıcı oldu. Arrow ile başlayan ve The Flash – Gotham ve Constantine gibi dizilerle devam eden çizgi roman – dizi uyarlamaları, şimdi de Supergirl’in üzerinde yoğunlaştı. Genel olarak yayınlanabilecek farklı karakterlerin olduğu düşünülürken Supergirl seçiminin ne kadar doğru bir karar olduğunu ilerleyen dönemde göreceğiz.

Daha önce Smallville dizisinde Laura Vandervoort tarafından canlandırılan Supergirl karakterinin, CBS’de yayınlanacak sürümünde farklı bir isim olacağını biliyoruz. Henüz yayın tarihi kesinleşmemiş olsa da dizinin 2015’in ikinci yarısında yayınlanması planlanıyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top