Supergirl

Supergirl Dizisi Onay Durumu

Geçtiğimiz yılın ikinci yarısında Arrow, The Flash ve Gotham gibi dizilerden sonra DC karakterlerinden bir diğeri olan Supergirl’in dizi olarak yayınlanmaya başlayacağı söylentisi yayılmıştı. Henüz, The Flash’ın yeni başladığı dönemlerde yapımcı Greg Berlanti dizinin henüz hangi kanalda yayınlanacağı ya da oyuncuların kimler olacağı belli olmadığı için bilgi verilemediğini söylemişti.

İlk duyurulduğu dönem özellikle Supergirl’i oynayacak kişi konusunda pek çok teori üretilmiş ve dizinin kurgusu konusunda bazı soru işaretleri doğmuştu. Fakat Arrow’dan sonra The Flash’ın özellikle süper kahraman teması ile elde ettiği başarı, her ne kadar aynı klasmanda olmasa da Supergirl için umutların artmasını sağladı.

Supergirl konusunda yürütülen bir başka teori ise dizinin Arrow ve The Flash ile aynı evrende olup olmayacağı yönünde. Henüz, bu konuda kesinleşmiş bir durum olmasa da dizinin her iki yapımla aynı evrende yer alması durumunda The Flash’ta gördüğümüz meta – insan olayına yakın olması nedeniyle, bu dizide görünebileceği düşünülüyor.

Beklentiler, dizinin 2015 yılının ikinci yarısında yayınlanmaya başlanacağı yönünde artıyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top