Supergirl

Supergirl Dizisinde Superman Olacak Mı?

Hiç kuşkusuz Supergirl dizisine ilişkin haberleri takip eden kişiler, dizide Superman’in yer alıp, almayacağını büyük bir heyecanla bekliyor. Daha önce yayınlanan Smallville’de Clark Kent’in hikayesi konu alınsa da açık bir şekilde bir kısım takipçileri yeterince tatmin etmemişti. Supergirl’in CBS ekranlarında yayınlanacağının kesinleşmesinden ve oyuncu seçimlerinin başlamasından sonra akıllarak Superman’in dizide aktif ya da pasif olarak görünüp, görünmeyeceği sorusu geliyor.

Tam olarak Superman’le ilgili olmasa da Superman’in yakın arkadaşlarından Jimmy Olsen’in Supergirl dizisinde yer alacağını biliyoruz. Hatta öyle ki Jimmy Olsen dizide aktif bir rol alarak Supergirl ya da asıl ismi ile Kara Zor-El’in en büyük destekçisi olacak. Superman’in yapımcılar nezdinde sınırlı kullanım haklarına sahip olması nedeniyle dizide belki de görünüp kaybolması ya da var olan kökeninden farklı bir şekilde ele alınması da mümkün gibi görünüyor.

Supergirl Dizisinde Superman Olacak Mı?

Beklentiler, Superman’in bildiğimiz şekli ile dizide yer alması yönünde olsa da Supergirl’in Arrow ve The Flash ile aynı evrende yer alma ihtimali, asıl karakterin farklı bir kökenle sunulma olasılığını artırıyor. Son Superman filminde tanıdığımız Henry Cavill’in Warner Bros’un dizi ve sinema evrenlerini ayrı tutma ısrarı nedeniyle bir şekilde dizide görünemeyeceği kesin.

Superman dışında Kara’nın üvey kardeşi olarak tanınan Danvers’ında dizide Lex Luthor benzeri bir misyon üstlenebileceği söyleniyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top